ANASAYFA » UYGUAMALARIMIZ » LAZER UYGULAMALARI
Lazerle Leke Tedavisi

Leke ve çillerin çok büyük bölümü tek seans lazer tedavisinden sonra kaybolurlar, bazı lekeler için ikinci veya üçüncü seanslar gerekli olabilir; ancak bazıları oldukça dirençlidir ve tamamen kaybolmayabilir, bununla birlikte yine de lazer tedavisinden sonra renkleri belli oranda açılır.

Çok farklı özellik, büyüklük, derinlik ve koyulukta cilt lekeleri vardır. Kişilerin cilt yapısı da tedavi sonucunu etkileyen değişiklikler gösterir. Bu nedenle, leke tedavisinde gerekli olan seans sayısı ve sonuçları kişiye göre değişkendir.

Çiller ve kahverengi yaşlılık lekeleri genelde başarılı bir şekilde tedavi edilebilirken, daha derin ve eski lekeler ile komplike lezyonlar tedaviye dirençli olabilir.

Fraksiyonel Er:YAG lazer, ciltteki güneş lekeleri, melasma denilen doğum lekeleri, yaşlanmaya bağlı lekeler ve cilt tonunda değişiklikler, sivilce lekeleri vb. tedavisi için kullanılan bir yöntemdir.

Kliniğimizde yaklaşık 8 yıldan beri “Asclepion Fractional MCL 30 Dermablate” ile Fraksiyonel Er:YAG Lazer tedavisi uygulanmaktadır.

LAZER UYGULAMALARI


ÖZEL BİRCAN KARABAĞIR POLİKLİNİĞİ
Yeşilbahçe Mahallesi, Metin Kasapoğlu Caddesi Arkadaş Apt. No:71/8 ANTALYA
0242 316 15 51
info@ozelbircankarabagirpoliklinigi.com.tr